Masážny kameň Gua Sha Ruženín 40820-31

Masážny kameň Gua Sha Ruženín 40820-31

Ruženínovy kameň Gua Sha je vhodný ako k masáži tváre, tak k masáži iných partií Vášho tela. Jemná masáž stimuluje prietok krvi vo vašej tvári a vďaka tomu sa oveľa lepšie prejavia účinky vašej obľúbenej hydratačná starostlivosť.

11,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Gaira®

Použitie:
Nanes na čistú pleť niekoľko kvapiek séra alebo produkt, ktorý pleť zvlhčí. Kameňom jemne prechádzajte po tvári primeraným tlakom, ktorý je ti príjemný. Vždy ale zachovaj smer nahor. Masírovať môžeš tiež krk alebo dekolt. Na opuchy pomôže, keď valček ponoríš do ľadovej vody.

  • Okolo očí - masírujte od stredu smerom von
  • Spánky - masírujte smerom nahor
  • Chrbát - masírujte smerom nadol
  • Nohy - masírujte smerom nahor

Slovo GUA znamená škrabanie a SHA piesok. Celá procedúra spočíva v systematickej aplikácii tlaku na pokožku použitím špeciálneho plochého ručného nástroja. Masážne nástroj, vyrobený z kameňa alebo tvrdého dreva, pôsobí na pokožku tak, že pod jej povrchom vytvára miniatúrne krvné výrony cievnych vlásočníc. Takto sa zlepšuje krvný cirkulácie do tkaniva pokožky aj vyplavovanie toxínov z nej. Podporuje sa tým aj odolnosť a regeneračnú schopnosť kožných buniek.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info