Humidor 803001-10 čierny

Humidor 803001-10 čierny

Humidor v tvare knihy s vnútrom z cédrového dreva. Vnútri humidoru je zvlhčovač, merač vlhkosti pre udržanie správnych hodnôt vlhkosti a orezávač cigár. Veľkosť humidoru je vhodná na 5 až 8 cigár v závislosti od ich veľkosti. Cigary na obrázku nie sú súčasťou humidoru.

69 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Gaira®

  • Capacita: 5-8 doutníků
  • Barva obalu: černá
  • Vnitřek: cedrové dřevo
  • Příslušenství: zvlhčovač, měřič vlhkosti a ořezávač doutníků

Návod k použití humidoru:

  1. Používejte vždy destilovanou vodu, protože neobsahuje chemikálie a minerální látky, které by mohly ovlivnit chuť i vzhled doutníků v humidoru. Vhodné je i použití roztoků propylenglykolu (např. pro vlhčení krystalického zvlhčovače). Nikdy pro zavlhčení humidoru nepoužívejte vodu z kohoutku.
  2. Použijte čistý kousek hadříku, který navlhčíte destilovanou vodou a poté vytřete vnitřní část humidoru. Pozor, jde pouze o jemné zvlhčení, nadměrné vlhčení nebo polévání není žádoucí.
  3. Zvlhčovač pokapejte destilovanou vodou. Vodu, kterou už zvlhčovač nedovede vstřebat důkladně otřete. Poté vložte zvlhčovač do humidoru.
  4. Nyní je humidor připraven a můžete do něj začít vkládat své doutníky.
Farba: čierna
Material: koženka, drevo
Rozmery: 26 x 17 x 4,5 cm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info